בלוגס

איך תשפרו את המהירות של האתר
שלכם ותשפרו את התוצאות שלו!

אנשים רגילים לאתרים ודפי נחיתה שטוענים מהר ושהם לא צריכים לחכות שהם יטענו יותר מדי, אני הולך לחשוף לכם כמה דרכים שבהם תוכלו לשפר את המהירות של האתר או הדף הנחיתה שלכם, ולהפחית אחוזי נטישה ולשפר את התוצאות ואת כמות הלידים שהאתר שלכם יביא!

תמונות כבדות מדי?

תמונות ששוקלות יותר מדי עלולות להכביד על האחסון של האתר או הדף נחיתה שלכם, במיוחד אם אתם משתמשים באחסון שהוא זול מדי או שהוא ישן מדי, תשתדלו לא לעבור את ה 2mb סך הכל של המשקל של כל התמונות/סרטונים שאתם שמים על האחסון שלכם.

תשקיעו באחסון שלכם.

יש לכם אתר או דף נחיתה שמעוצב כבר ובנוי בצורה טובה וכבר רכשתם לו דומיין? הגיע הזמן שתאחסנו אותו, אבל לפני שאתם מאחסנים את האתר, תבדקו כמה חברות אחסון וכמה הצעות כדי לבדוק מה הכי מתאים עבורכם, חשוב לזכור שאם תשלמו על אחסון זול, תשלמו ביוקר.

תוסף מהירות לאתר או הדף נחיתה

אחרי שכבר האתר מוכן קניתם לו דומיין וגם אחסנתם אותו, תוסיפו תוסף מהירות, לא משנה אם זה דף נחיתה או אתר תדמית או אתר חנות אפילו שלא מכבידים על האחסון יותר מדי, תמיד טוב להשקיע ולא לקחת את הסיכון שהאתר יטען לאט מדי והגולש ינטוש עוד לא לפני שהוא ראה בכלל מה האתר מציע.

יותר מדי תוספים

כמובן שגם לתוספים יש משקל לא קטן שמשפיע על האחסון ועל המהירות של האתר, תשתמשו לא יותר מ3 תוספים באתר שלכם, ככל שתחסכו בדברים שמשפיעים על האחסון ותשתדלו לא להוסיף יותר מדי דברים שלא צריך, המהירות של האתר שלכם תשתפר ותראו בהתאם לכך תוצאות.

לסיכום:

אחרי שכבר שהבנתם כמה המהירות של האתר משפיע ואת הדברים שאתם עושים שלא שמתם לב בכלל שמשפיעים על המהירות של האתר, אתם תוכלו לראות תוצאות הרבה יותר טובות באתר שלכם ולראות איך אחוזי הנטישה בו פוחתים ואת אחוזי הלידים עולים.

אהבת את המאמר? אשמח אם תבחר/י לשתף אותו!

אולי יעניין אותך גם..

יצירת קשר

מלאו את הטופס והשאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם.