בלוגס

איך תחממו את הקהל שלכם ברשתות
החברתיות עם הדף נחיתה שלכם?

אני הולך לחשוף לכם את השיטה שאני משתמש בה על מנת ליצור דפי נחיתה ממירים ואיכותיים ואיך אני גורם להם לחמם את הקהל שלי ושל הלקוחות שלי מהרשתות החברתיות.

שיכירו אתכם קצת יותר

הקהל שלכם כמובן כבר מכיר אתכם ואת מה שאתם עושים מהרשתות החברתיות, אבל הוא לא באמת יודע מה אתם עושים, איזה שירותים אתם מציעים ואיזה תוצאות אתם יכולים להביא והבאתם ללקוחות שעבדו איתכם בעבר.

הציגו את השירותים שלכם

תציגו את השירותים שאתם נותנים ללקוחות שלכם, אפילו שהקהל מכיר אתכם כבר, הוא לא באמת יודע מה כוללים השירותים שלכם בדיוק, הוא רק מקבל טעימות ממה שהוא רואה ברשתות החברתיות וממה שאתם עושים ביום יום שלכם.

תציגו את עצמכם שנית.

אומנם הם מכירים אתכם כבר, אבל למה לא שלא תעשו היכרות מחדש? תוסיפו אזור שמסביר מי אתם ואת הניסיון שלכם בתחום, תנו להם את הפרטים האלה ואולי הם יכירו בכם דברים שהם לא ידעו עליכם לפני בכלל.

תציגו תוצאות ולקוחות עבר!

אחרי שהצגתם את כל הפרטים האלה, תציגו לקוחות שעבדתם איתם והמלצות שהם הביאו עליכם, זה יכול להיות בסרטון, הודעות, או אפילו ציטוט של דברים שהם אמרו עליכם, וכמובן הכי חשוב, תוצאות. תראו שאתם יודעים מה אתם עושים ושהמוצר שלכם באמת נותן ערך.
בונוס: תציגו תהליך עבודה כדי שללקוחות יהיה קל להבין למה הם נכנסים והם יהיו יותר בטוחים במוצר.

לסיכום:

לחמם את הקהל שלכם מהרשתות החברתיות באמצעות דף נחיתה יכול לעזור לכם לסגור עסקאות יותר בקלות, לקבל יותר לידים ולעשות יותר כסף, שאני בטוח שזה מה שכולנו רוצים בסופו של דבר.

אהבת את המאמר? אשמח אם תבחר/י לשתף אותו!

אולי יעניין אותך גם..

יצירת קשר

מלאו את הטופס והשאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם.